پایگاه پژوهشی-تحلیلی راهبردی؛ انتشارات نیستان بسته مطالعاتی پیشنهادی را بنا به دهه کرامت و مناسبتی که در پیش رو داریم برای مخاطبان ارائه کرده است. بر اساس این بسته، کتاب‌های «ولادت»، «زیارت امام رضا (ع)»، «آهو مبارک باد»، «بار باران» و «خدا کند تو بیایی» به مناسبت سالروز ولادت امام رضا (ع) در سوم مردادماه پیشنهاد شده است.

همچنین کتاب‌های «پنجشنبه فیروزه‌ای»، «به بلندای آن ردا»، «شهد شوکران» و «حریم» به همین مناسبت در قالب بسته مطالعاتی ارائه شده است.

«پنجشنبه فیروزه‌ای» روایتی از یک دانشجو است که مخاطب می‌تواند در قالب آن فرو برود و با دانشجوی داستان هم‌ذات‌پنداری کند؛ در این رمان دانشجوی داستان به همراه چند دختر دیگر به زیارت مشهد مقدس مشرف می‌شوند. نویسنده در این اثر تلاش کرده است که با زیرکی به رعایت گونه‌های مختلفی از حجاب بپردازد. این کتاب به قلم سارا عرفانی نوشته شده است.

«حریم» نیز اثری از صادق کرمیار است. آنچه نویسنده در این اثر به عنوان یک موضوع مهم مورد توجه قرار داده است،‌ مفاهیم کلیدی است که در بطن رمان جای داده شده است. خیر و شر و آنچه که در قالب نیات انسان‌ها روی می‌دهد موضوع مهمی است که نویسنده به آن توجه نشان داده است.

«آهو مبارک باد» شامل اشعار عبدالرضا رضایی‌نیاست که رویکردی عاشقانه دارد و برای امام رضا(ع) سروده شده است. این کتاب شامل ۱۰ فصل است. گروه اول این اشعار شامل سروده‌هایی است که شاعر در آن به یاری خواستن از امام رضا پرداخته است تا به گره‌گشایی از مشکلاتش بپردازد. گروه دوم اشعار نیز به سروده‌هایی مربوط می‌شود که در آن از رهایی مخاطب در صورت پذیرش ولایت سخن به میان آمده است.