به نقل از تارنمای موسسه مسیر: از اواخر سال گذشته، کارگروه آموزش مؤسسه مسیر، بسته محتوایی با موضوع تشکیلات و مدیریت تشکل‌های فرهنگی را در دستور فعالیت خویش قرار داد. پس از پژوهش‌های صورت‌گرفته، محتوای تولید شده متناسب با سلیقه متفاوت مخاطبان، در قالب‌های متنوع رسانه‌ای طراحی شد. این مجموعه که با عنوان «راهنمای راهبری» معرفی می‌شود، شامل ۳ جلد کتاب، مستند تلویزیونی، مجموعه پادکست، مجموعه پوستر، داده‌نما و سیر مطالعاتی است.

کتب این مجموعه که شامل خلاصه کتب و خلاصه مقالات برتر حوزه تشکیلات است در مراحل نهایی چاپ و کتاب تألیفی نیز در مراحل نهایی تأیید محتوا قرار دارد. مستند تلویزیونی این مجموعه نیز تولید و مراحل نهایی تدوین را پشت می‌گذارد. مجموعه گرافیکی این بسته به خروجی نهایی رسیده و منتشر شده است.

پوسترهای این مجموعه شمال ۱۵ پوستر مفهومی است که بر مبنای جملاتی از رهبر معظم انقلاب و شهید آیت‌الله بهشتی درباره تشکیلات اسلامی و انقلابی ایده‌پردازی و اجرا شده است. این مجموعه که در نوع خود بدیع و منحصر به فرد است، به صورت تخته شاسی و در ابعاد ۵۰*۷۰ در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

همچنین دو داده‌نما (اینفوگرافیک) با عناوین «مدیریت تشکیلات فرهنگی» و «ارتباطات تشکیلاتی» و یک سیر مطالعاتی با موضوع مدیریت تشکل‌های فرهنگی نیز تدوین و طراحی شده است. این مجموعه نیز به صورت تخته شاسی و در ابعاد ۵۰*۷۰ منتشر شده است.

برای تهیه این مجموعه گرافیکی و یا دیگر محصولات مؤسسه مسیر، می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۳۸۸۰۳ اقدام نموده و یا عنوان محصول را به شماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۲ پیامک کنید.

داده‌نمای-راهنمای-راهبری.-ارتباطات-تشکیلاتی

سیر-مطالعاتی-راهنمای-راهبری

مجموعه-پوستر-راهنمای-راهبری-(6)

مجموعه-پوستر-راهنمای-راهبری-(11)